עיסוי שוודי

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי
רובינו מבלים שעות ארוכות בישיבה, בין אם מול המחשבים והמסכים, לצורכי פנאי ו/או עבודה ובין אם בנהיגה, כאשר במהלך הזמן הזה, אנו בקושי זזים וממעטים בשינויי תנוחה.
כך יוצא, שעם הזמן, אנו עלולים להרגיש תחושות של אי נוחות, התכווצויות, מתחים וכאבים באזורים שונים בגוף.
עיסוי שוודי יהווה כפתרון האולטימטיבי למצבים שכאלו, כאשר הן משחרור המתחים, הן מקשת רחבה של תועלות בריאותיות והן מחוויה מרגיעה ונעימה.
עיסוי שוודי מהווה את אחד מאותם טיפולי מגע הפופולריים והאהובים ביותר ולא בכדי.
עיסוי זה אינו מקפח אף אזור בגוף ונחשב כבעל יעילות גבוהה לשיפור הבריאות הגופנית והנפשית.
כאשר, בכדי למצות את מלוא התועלות אשר טמונות בו כמו: שיפור זרימת הדם, טיפולי כאבי גב והפחתת המתחים והלחצים מהשרירים הגדולים והקטנים, המעסה עושה שימוש בידיים, באמות ובמרפקים.
קצת היסטוריה
העיסוי השוודי התפתח בתחילת המאה השמונה עשרה של האלף הקודם, על ידי הרופא השוודי פר הנדריק לינג.
לינג ניסה למצוא מזור לבעיה רפואית ממנה סבל וכך פיתח שיטה אשר מתבססת על שילוב בין עיסוי יפני מסורתי לבין עקרונות מהרפואה הקונבנציונליות.
השיטה שוכללה ושודרגה עם הזמן, הן על ידי לינג עצמו וברבות השנים, היא גם עברה תוספות, שדרוגים ושינויים על ידי אחרים, עד לגלגולה הנוכחי – העיסוי השוודי האהוב, ששום מרכז ספא מכובד, לא מדיר אותו מתוכנית הטיפולים.
מהלך העיסוי
עיסוי שוודי, מתבצע על גבי מיטת טיפולים וכולל שימוש במספר טכניקות שונות ובין היתר: לישת הרקמות, החלקה בלחץ משתנה, רטט, חיכוך, לחיצה והקשה.
העיסוי, מיועד לכל הגוף ובכוחו לאפשר הרפיה של כל שרירי הגוף, גדולים וקטנים.
ברוב המקרים, המעסה עושה שימוש בשמנים טבעיים, ריחניים ונעימים, כאשר המטרה, היא להחליק את תנועות על גבי גופו של המטופל ולתרום תרומה לאווירה ולמידת ההנאה.
תועלות העיסוי
העיסוי השוודי טומן בחובו כאמור, קשת רחב של תועלות ובין היתר: המרצה של זרימת הדם, איזון של מערכות הגוף השונות, הרפיית השרירים, הפגת מתחים, שיפור חילוף החומרים וכמובן, יצירת תחושת שלווה מפנקת ונעימה.
למי העיסוי מתאים?
העיסוי מתאים כמעט לכולם, גברים ונשים בקשת גילאים רחבה.
בכוחו של העיסוי להפיג כאבים ובעיקר כאלו המהווים תוצר של פציעות ספורט.
העיסוי מיועד לא רק עבור אנשים אשר סובלים מפציעות או כאבים, אלא גם עבור כאלו אשר מעוניינים להרפות את הגוף וליהנות מכל שאר התועלות אשר טמונות בו – כאשר, חשוב לציין שלצד התועלות הפיזיות, הוא גם נחשב כבעל יכולות להפחית מצבים של דיכאון וחרדה.
מעוניינים בטיפול עיסוי שוודי בצפון?
מוזמנים ליצור עמי קשר וליהנות מכל התועלות של עיסוי שוודי מקצועי ואיכותי וממגוון טיפולי מגע נוספים.

עיסוי כ-60 דק' : 280 ש"ח
עיסוי גב כ-30 דק' : 150 ש"ח

אולי יעניין אותך גם

הי חברים, תקראו שוב את המשפט העוצמתי הזה בבקשה… למי...

קרא עוד >>

השאירו פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן