לספר ולשחרר

לספר ולשחרר

למה כל כך הרבה אנשים הולכים ומספרים את הסודות הכי כמוסים שלהם למטפלים שהם לא מכירים? פשוט כי זה לא כזה חשוב מי מקשיב לך, השיתוף הוא קודם כל בשביל עצמנו.

לכל אחד מאתנו יש סיפורים או דברים שהוא "שומר בבטן". רבים לא יודעים כי הבטן יכולה להכיל עד נקודה מסוימת ומשם הכול מתחיל "לגלוש" .

אותה אנרגיה העצורה בתוכנו לעתים קרובות היא המקור העיקרי לחוסר איזון והרמוניה בחיינו , ככל שנדחיק אותה יותר, היא תבוא לידי ביטוי גם דרך הגוף.

כשאני משתף את אשר על לבי , אני מאפשר לעצמי להקשיב לי ולקבל את הדברים שהחזקתי בפנים. עצרו רגע וחישבו, מה "יושב" לכם שם בפנים?

מניסיוני בחיים הבנתי שיש אנשים שרוצים רק "לפרוק" את אשר על לבם.
ומאחר ואנחנו יצורים חברתיים, הצורך שלנו לתקשר בפני אדם אחר יוצר תחושת שחרור עמוקה. (לעתים קרובות חברינו הקרובים נוטלים על עצמם תפקיד זה ,אך יחד עם זאת לא כולם רוצים או מסוגלים להתמודד עם כובד משקלו הרגשי ).

כשאני מספר למישהו מה עובר עלי בעולמי הפנימי, אני מאיר עם "פנס" של מודעות על אותם דפוסי חשיבה לא חיוביים. אני נותן דרור למודע שלי לפעול ולקבל החלטות טובות יותר, על מנת לברוא לעצמי מציאות טובה יותר.

חשוב לזכור כי פעולת השיחה שאתם עושים היא קודם כל בשביל עצמכם!
המפגש מאפשר לכם מרחב נעים , בטוח, מזמין ושקט על מנת לפרוק את העול שעל לבכם ונשמתכם בלי שיפוטיות, בלי דעות קדומות בהקשבה מלאה רק לכם.

מפגש און ליין או פנים מול פנים כ- 60 דק' : 280 ש"ח

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן