טיפול שיאצו

שיאצו

שיאצו
שיאצו היא שיטת טיפול במגע, אשר מתבססת על שיטת טיפול עתיקה ומקורה הוא בתחילת המאה הקודמת, ביפן.
פירושה של המילה "שיאצו" ביפנית, הוא "לחץ בעזרת האצבעות" – מה שיכול לרמוז במידה רבה על אופן הטיפול.

קצת היסטוריה
שיטת השיאצו פותחה כאמור ביפן, אך היא מתבססת על עקרונות הרפואה של מדינה אחרת מהמזרח – הרפואה הסינית העתיקה.
על פי אותה רפואה סינית, קיימים 12 מסלולים אנרגטיים (מרידייאנים) אשר משפיעים ומושפעים מאיברים שונים בגוף ומטרתה של שיטת השיאצו היא לטפל במכלול הגוף והנפש, דרך אותם המרידייאנים.
חשוב לציין, ששיטת השיאצו פותחה לפני כ-120 שנה, אך לעולם המערבי היא הגיעה רק בשנות השבעים של המאה הקודמת – ובתוך זמן קצר צברה פופולריות רבה.


הליך הטיפול
שיאצו הינו טיפול איטי, הוא מתקיים על גבי מזרן או מיטת טיפולים, כאשר המטופל בלבוש מלא.
הליך הטיפול מתבסס על שימוש בטכניקות שונות כמו: לחיצות עם האצבעות, המרפקים והברכיים ומתיחות של חלקי הגוף השונים, לאורך המסלולים האנרגטיים.
הטיפול הראשון, נפתח באבחון אשר כולל התבוננות, תשאול קצר וממוקד,
בדומה לטיפולים אחרים כמו דיקור סיני או כוסות רוח, המטרה של הלחיצות עם האצבעות, היא הזרמת האנרגיה ושחרור חסימות אנרגטיות – על פי השיאצו אותן החסימות מהוות כגורם לתחושות של כאב ואי נוחות.
חשוב לציין, כי טיפול שיאצו הוא תהליך המתבסס על סדרת טיפולים, אשר כל טיפול יכול להרגיש אחרת לגמרי מקודמו ומעבר לכל התועלות הבריאותיות הטמונות בו, טיפול זה מהווה הזדמנות למטופל למפגש ייחודי עם עצמו.


למי הטיפול מיועד?
טיפולי שיאצו מיועדים לנשים וגברים כאחד ובעיקר עבור כאלו אשר סובלים מכאבי גב, כאבי ראש, מחלות של מערכת העיכול, חרדות ומתחים ועוד…
הטיפול נחשב בעל יעילות גבוהה וחוויה גופנית ורוחנית.


טיפול שיאצו טומן בחובו חוויה מיוחדת ומשמעותית עבור רבים מהמטופלים, חלקם מתארים את חוויית הטיפול כתחושת ריחוף או שחרור, אשר שונה מכל מה שהיכרו טרם לכן.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות והתועלות הרבים, אשר טמונים בטיפול שיאצו, חשוב לבחור את המטפל בקפידה ולוודא שישי ברשותו את הידע, הכלים והניסיון, לבצע את הטיפול בצורה איכותית ומקצועית, תוך התאמה אישית למטופל, לגילו ולמצבו הנפשי והגופני.
אם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הטמונים בטיפולי שיאצו וכחלק מכך, מחפשים אחר שיאצו בצפון, דעו שאתם במקום הנכון!
מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים אודות הטיפולים.

טיפול כ- 60 דק' : 280 ש"ח

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן